Wyszukaj markę

Kremy do twarzy z kwasem hialuronowym

Wyszukaj w naszym sklepie najlepszy naturalny krem z kwasem hialuronowym. 

Kwas hialuronowy idealnie nawilży i wygładzi skórę. Działa wielopoziomowo, spłyca zmarszczki, niweluje szorstkość i przesuszenia. Kwas ten ma silne działanie odmładzające, skóra stanie się gładka i sprężysta.

Kilka słów więcej o kwasie hialuronowym:
  • Kwas hialuronowy jest substancją biozgodną – a więc nie wywołuje podrażnień i reakcji alergicznych. Występujący w nazwie wyraz „kwas” może być trochę mylący – w istocie substancja ta z chemicznego punktu widzenia nie ma z kwasami nic wspólnego.
  • Kwas hialuronowy BIOUP jest dostępny w 3% stężeniu, które jest odczuwalnie skuteczniejsze od niższych stężeń dostępnych na rynku.
  • Jest łagodny w działaniu, bez zapachu. Świetnie się wchłania nie pozostawiając uczucia ściągnięcia, zastygającej warstewki czy rolujących się na twarzy resztek.
  • Tajemnica skuteczności nawilżania takim właśnie potrójnym kwasem polega na odrębnej aktywności poszczególnych cząstek i uzupełnianiu się w swoim działaniu.
  •  Można powiedzieć, że każdy rodzaj cząstek jest odpowiedzialny za inny obszar wspierania skóry, a zasadniczą różnicą jest głębokość ich docierania. Najmniejsze cząstki ULMW mają zdolność przenikania w głąb skóry i wiązania tam wody. Dzięki temu długotrwale poprawiają stopień głębokiego nawilżenia. Małe cząstki LMW poprawiają jędrność i zwiększają przenikanie substancji czynnych. Wielkie cząstki HMW tworzą film na powierzchni skóry, który chroni przed utratą wilgoci.
  • Wszystkie razem dają efekt kompleksowego, mocnego i – co najważniejsze – trwałego (utrzymującego się również po zaprzestaniu aplikacji) nawilżenia skóry i poprawy jej elastyczności.
  • Ten kosmetyk nie jest konserwowany Phenoxyethanolem
  • Produkt jest w butelce z transparentnego szkła z pipetą.

Zapobiegając zmarszczkom powinno stosować się ochronę przeciwsłoneczną SPF50, SPF30. Kremy z filtrem są najlepszym sposobem zachowania młodego wyglądu twarzy. Pamiętaj więc :) o naturalnych kremach przeciwsłonecznych z filtrami SPF. Znajdziesz u nas kremy SPF50, SPF30, kremy BB SPF6.

W sklepie proponujemy najlepsze kosmetyki polskich manufaktur: MokoshAsoaAunaBiosomaCannapathBioupEsitoFrojoLaLeManufaktura NaturalisPlanteaResiboRepublika MydłaVeoli.
Zapraszamy :)

W ofercie sklepu znajdziesz też kremy manufaktur takich jak: BioupAunaEsitoCannapathRepublika MydłaLa-LeFrojoMokoshManufaktura NaturalisMake Me BioResiboAsoaBiosomaEsitoPlanteaVeoli czy Papilio Naturals

Najlepsze polskie kremy naturalne on line i stacjonarnie w Wejherowie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl