Wyszukaj markę
O nas

Cześć! :))

„Sprawcą” ;) całego Cudnego zamieszania jest Sylwia:) 

Sylwia:

Co mogę powiedzieć o sobie? Jestem pasjonatem naturalnej kosmetyki, z wykształcenia jestem między innymi kosmetologiem. 

Dla mnie – jako kosmetologa - bardzo ważne jest aktywne działanie kosmetyków, celowane „w problem” z cerą. Niestety wiele osób boryka się różnymi problemami skórnymi... - trądzik, atopia, utrata jędrności, przebarwienia...  Swoją wiedzę, swoją pasję staram się wykorzystywać dla dobra ludzi którzy często przychodzą do Cudów z prośbą o poradę dotyczącą pielęgnacji twarzy.  Uwielbiam chwile, kiedy po jakimś czasie otrzymuję informację zwrotną – że „jest lepiej”, „moja cera poprawiła się”, „już nie jest taka zaczerwieniona”, „trądzik uspokoił się”... :) Takie chwile napędzają mnie do dalszego działania:)  

Cuda dla Ciebie kosmetyki naturalne 


Historia Cudów dla Ciebie rozpoczęła się od stworzenia w pięknym Wejherowie – sklepu stacjonarnego. W tej historii od samego początku towarzyszy mi Aśka. Gdzieś tam, zawsze blisko nas krążyła też Magda, wspierając nas w chwilach różnych wątpliwości:) 


 Aśka: 

Ponad dwa lata temu udało się stworzyć w Wejherowie stacjonarne Cuda:) Tak więc... od kilku lat szukamy, rozmawiamy, podziwiamy... i wybieramy dla naszych klientek – prawdziwie naturalne, ale jednocześnie bardzo aktywne kosmetyki... Potem przychodzi przyjemna chwila doradztwa klientkom. Uwielbiam dobierać kosmetyki do potrzeb cery danej osoby. Naszym celem w Cudach – jest poprawa kondycji cery u danej osoby. Uwielbiam – podobnie jak Sylwia – kiedy ten cel osiągam. Daje to mi wielką radość i satysfakcję.


 … I nadszedł rok 2020. Trudny rok. Pandemia, ograniczenia.... Rok trudny nie tylko dla nas. Magda, która jak już pisałam – od zawsze była takim dobrym motylkiem krążącym przy Cudach stacjonarnych – w marcu powiedziała: „Dziewczyny – teraz możecie wygospodarować więcej wolnego czasu, może więc popracujemy nad Cudami internetowymi? … No i stało się:) Powstał internetowy sklep www.cudadlaciebie.pl


Magda:

Wiem, że dziewczyny trochę bały się otworzyć sklep internetowy. Mam nadzieję, że dałam im wystarczająco dużo wsparcia i dobrych rad:) W każdym razie efekt jest – sklep powstał, funkcjonuje:) Z dziewczynami jestem stale w bliskim kontakcie i gdy trzeba nadal im doradzam, czasami tworzę grafiki, zdjęcia:) Lubię to robić i z dużą satysfakcją przy okazji tej współpracy – jednocześnie rozwijam się:) Cieszę się, że praca „krąży” wokół tematyki naturalnych kosmetyków – bo uwielbiam je, znam dużo polskich manufaktur i prywatnie również stosuję pielęgnację naturalną. 


 

Oddajemy w Twoje ręce nasz cudny świat kosmetyków naturalnych. Starannie wyselekcjonowanych, poznanych, dobro-czyniących. Zapraszamy, zaglądaj do tego świata i wybieraj - to, co najlepsze z natury dla Ciebie:)  

 

cuda dla ciebie wejherowo

 

Cuda dla Ciebie kosmetyki naturalne 

Sylwia, Aśka i Magda

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl